1. Vai OCUflash blue ir dabisks produkts?

OCUflash blue satur dabisku žibulīša ekstraktu, kā arī fizioloģisko šķīdumu, kuru dabiski satur mūsu acis. Taču ne visām sastāvdaļām ir dabiska izcelsme. OCUflash blue ir sterils šķīdums, kas satur dažādus savienojumus, tādēļ to var droši lietot pat jaundzimušajiem.

2. No kāda vecuma OCUflash var lietot bērniem?

Gan OCUflash, gan OCUflash blue var lietot bērniem, tostarp jaundzimušajiem, taču, tā kā tas nesatur konservantus, iesakām lietot OCUflash blue, kuru var lietot jau no pirmās dzīves dienas.

3. Vai OCUflash var izmantot vienlaicīgi abās acīs?

Jā, OCUflash var izmantot vienlaicīgi abās acīs.

4. Cik ilgu laiku OCUflash var lietot pēc pirmās atvēršanas?

OCUflash ir jāizlieto 28 dienu laikā pēc pirmās atvēršanas, un OCUflash Blue ir jāizlieto 3 mēnešu laikā pēc pirmās atvēršanas. Uz katras OCUflash kastītes ir vieta, uz kuras var uzrakstīt atvēršanas dienu, lai jūs varētu labāk sekot līdzi tam, cik ilgi produkts ir atvērts.

5. Vai OCUflash ir jāizskalo pēc iepilināšanas?

Nē, OCUflash ir izotonisks, sterils šķīdums, kas nav jāizskalo pēc iepilināšanas.

6. Vai OCUflash blue ir piemērots personai, kas valkā kontaktlēcas?

Jā, tā kā tas nesatur konservantus, OCUflash Blue ir piemērots lietošanai ar kontaktlēcām.

Savukārt OCUflash nav piemērots lietošanai ar kontaktlēcām, jo īpaši ar mīkstajām un hidrofīlajām kontaktlēcām. Tāpat iesakām to nelietot ar cietajām kontaktlēcām vai arī nogaidīt vismaz 20 minūtes, iekams ieliekat tās pēc OCUflash iepilināšanas.

7. Vai OCUflash var lietot kopā ar citiem acu pilieniem, kurus es izmantoju?

Jā, OCUflash var izmantot kopā ar citiem acu pilieniem. Tas var kalpot kā lieliska papildterapija ārstēšanai ar antibiotikām acu iekaisumu gadījumā. Ir tikai jānogaida vismaz 5 minūtes starp 2 acu pilienu ievadīšanas reizēm.

8. Vai OCUflash var izmantot kā acu pilienus mieža grauda gadījumā?

Mieža grauds ir tauku dziedzeru iekaisums acu plakstiņā, kas izpaužas kā akūts iekaisums ar plakstiņa apsārtumu un pietūkumu, kā arī tauku dziedzeru strutainu sekrēciju. OCUflash var izmantot acu skalošanai un kā acu kompresi, un tas mazina simptomus, pateicoties antiseptiskajām un antibakteriālajām īpašībām, kas piemīt augam, kura nosaukums ir žibulītis un kas ir galvenā OCUflash sastāvdaļa.

9. Vai varu skalot acis ar kumelīšu tēju, kad man ir mieža grauds?

Lai arī kumelītēm piemīt zināmas pretiekaisuma īpašības un to bieži izmanto tautas medicīnā, nav ieteicams skalot acis ar “mājās gatavotiem” preparātiem, piemēram, ar kumelīšu tēju, jo šie preparāti nav sterili. Daudz ieteicamāk būtu skalot acis ar tādiem acu pilieniem kā OCUflash — tas ir sterils, izotonisks šķīdums, kas satur žibulīti, proti, augu, kam piemīt kumelītēm līdzīgas īpašības.

10. Vai OCUflash var man palīdzēt mazināt sezonālās alerģijas izraisītu konjunktivītu?

Dažos gadījumos OCUflash var mazināt sezonālās alerģijas izraisīta konjunktivīta simptomus (apsārtumu, asarošanu), pateicoties augam, kas saukts par žibulīti un kam piemīt antihistamīna īpašības.

11. Vai OCUflash var izmantot kā acu pilienus suņiem?

Jā, OCUflash var izmantot kā acu pilienus suņiem, lai mazinātu kairinājumu acīs vai acu skalošanai, vai svešķermeņu izskalošanai no acīm.

12. Cik bieži var lietot OCUflash?

OCUflash acu pilienus var lietot līdz 4 reizes dienā vai pat biežāk, ja nepieciešams. Lai nomierinātu iekaisušas acis, iepiliniet 1–2 pilienus, bet acu skalošanai lietojiet tik daudz produkta, cik nepieciešams, lai izskalotu svešķermeni.